• USD 28.7
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Телеканал Верховної Ради оновлює формат

З 15 грудня телеканал "Рада" планує виходити в ефір в оновленому форматі – з сучасною парламентською студією та додатковою студією у Кабінеті міністрів

Телеканал "Рада"
Телеканал "Рада"
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав директор телеканалу Вадим Перенчук у коментарі "Українській правді", передає "ДС".

"Завтра ми плануємо вийти в оновленому форматі, повноцінно запрацюємо десь за місяць. Усе, що прописано в законі, залишиться – сесії та всі речі речі будуть. Що змінилось? По-перше, вже встановлено майданчик на другому поверсі Ради. Потім у нас є ще один пересувний майданчик.

Тепер студії будуть масштабнішими, плануємо, що з них буде виходити краща технологічна картинка. Бо ви ж бачите, як ми зараз мовимо – у форматі попередніх технологічних епох.

З чим пов’язані зміни? З політичною волею керівництва країни. По-перше, з’явилося бажання удосконалити канал. По-друге, це все підкріплюється видатками з бюджету: якщо в нас завжди був бюджет приблизно в 60 мільйонів гривень, то у 2022 він збільшився на 320 (усього на канал "Рада" та газету "Голос України" у 2022 виділили 407 мільйонів гривень). Структура керівництва каналу не змінилась", — зазначив Перенчук.

"Пообіцяли, що по спікерах не буде жодної цензури", — сказав інший співрозмовник "УП" на телеканалі.

"Пересувний майданчик", як з’ясували журналісти, розташований у Кабміні – відтепер канал, який початково був парламентським, працюватиме ще й в уряді. 

І, можливо, ще й по всій Україні – за даними "УП", впродовж останніх кількох тижнів на канал шукали регіонального редактора.

Перенчук не підтвердив, але і не спростував поширену раніше інформацію про те, що на каналі працюватимуть блогер Сергій Іванов та ексведучі ZIK Назар Довгий і Артем Бібік. Втім співрозмовник "УП" на каналі зазначив, що чув інформацію про залученість Іванова, і з ними нібито "вже планують записи".

Нагадаємо, у листопаді нардепи проголосували за призначення головою апарату парламенту В'ячеслава Штучного, який збирається реформувати телеканал "Рада".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua