• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Теракт в Харкові: обвинувачені отримали довічне, але відпущені з-під варти

Реклама на dsnews.ua
Фігуранти по справі про теракт в Харкові біля Палацу спорту засуджені до довічного ув'язнення, але відпущені для участі в анонсованому обмін полоненими

Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на місцеві ЗМІ, передає "ДС".

Повідомляється, що Фрунзенський районний суд підтвердив, що вина у справі про теракт біля Палацу спорту доведена. Обвинувачені Віктор Тетюцкий, Сергій Башликов і Володимир Двірників отримали довічне ув'язнення з повною конфіскацією майна. Також повідомляється, що самі обвинувачені не присутні на засіданні, а зачитувався вирок по відеоконференції.

В той же час їм змінили запобіжний захід з утримання під вартою на особисте зобов'язання. Таким чином, до вступу вироку в законну силу обвинувачені будуть на свободі.

Теракт у Харкові стався 22 лютого 2015 року. Тоді в результаті вибуху радіокерованої міни загинули 5 людей, ще 11 отримали поранення.

Раніше обвинувачення заявило, що Російська Федерація "принципово" зажадала від України звільнити обвинувачених у скоєнні теракту в Харкові в 2015 році для участі в обмін полоненими. Захист потерпілих в теракті біля Палацу спорту у Харкові, який відбувся в 2015 році, виступала проти обміну обвинувачених.

    Реклама на dsnews.ua