• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Терехов своєю поведінкою підставляє Офіс президента, – Марунич

В.о. міського голови Харкова Ігор Терехов був великою надією Офісу Президента в планах по вибудовуванню своєї вертикалі в Харкові і області. Але зараз він стає проблемою

Реклама на dsnews.ua

Про це у себе в Facebook написав експерт Дмитро Марунич.

"Вибори в Харкові стають проблемою для Офісу Президента. Хворе місце – в.о мера Ігор Терехов. Подейкують, Терехова днями терміново викликали до Києва. І є всі підстави вважати, що не на чай, а "на килим". Терехов був великою надією ОП в планах по вибудовуванню своєї вертикалі в Харкові і області. Однак буквально на очах він стає токсичним", – пише експерт.

Він зазначає, що в той час, як в Харкові катастрофічна ситуація з COVID-19, Терехов влаштовує турецький вояж.

"В новинах центральних ЗМІ по Харкову бачимо, що комусь палять машини, несуть вінки і розписують стіни погрозами. Постраждалі вказують на "замовлення" від Терехова, і він знову – фігурант кримінальних хронік. ОП це, мʼяко кажучи, дістало. Ось Терехова і викликали до Києва для "виховної бесіди", – зазначає Марунич.

Але експерт вважає, що "розмова" навряд чи допоможе, тому що Терехов не є політиком. До того ж, його "примітивний піар на мийці стін в метро тощо" має зворотний ефект.

Крім того, додає Марунич, "дипломатичність явно не його (Терехова — Ред.) козир. Він нарочито грубить депутатам, але при цьому всі харківські еліти розуміють, що він нічого не вирішує. А є просто "контактером". Але конфліктним, неприємним і самовпевненим. Хто захоче спілкуватися з таким управлінцем, більше того, у справах серйозних, які турбують місцеві еліти перед виборами? І вони починають ображатися на Київ через те, що їм підсунули Терехова в якості контакту".

На його думку, те, що ОП здавалося вірною ставкою в боротьбі за Харків, виявляється ставкою не робочою: "Звичайно, можна тягнути Терехова за допомогою адмінресурсу, силовиків, прикривати провали. Але навіщо? Якщо він навіть не намагається допомогти Києву і продовжує вести себе в стилі "господаря тайги", дратуючи впливових людей у Харкові. А весь негатив виливається на Офіс Зеленського, паскудить обличчя партії влади, позиції якої і так не міцні в Харкові. А Терехов, схоже, і "Блок Кернеса" знищить, і більшість в міськраді розвалить, і рейтинг Зеленського примудриться добити місцевий".

Експерт висловив думку, що тимчасового мера Харкова вчасно викликали до Києва, адже до виборів 31 жовтня залишилося не так багато часу.

Нагадаємо, вибори харківського міського голови призначені на 31 жовтня 2021 року. Виборча кампанія де-факто вже стартувала. В даний час в Харкові дуже складна ситуація з епідемією коронавірусу. У місті катастрофічно не вистачає місць у лікарнях, кисню і апаратів ШВЛ. Смертність в Харкові — одна з найвищих в країні. При цьому Терехов в розпал третьої хвилі епідемії полетів до Туреччини, де, за інформацією ЗМІ, відпочивав в розкішному готелі.

Нагадаємо також, що в ніч на 20 квітня в Харкові провокатори здійснили умисний підпал двох автомобілів співробітників друкованого видання "Время Добкина". У "Времени Добкина" заявили, що вважають "дії провокаторів, які не приховують свою роботу на тимчасову міську владу, цинічними і нахабними". Біля Харківської міської ради відбулася акція у відповідь на залякування співробітників видання "Время Добкина" найнятими тітушками.

    Реклама на dsnews.ua