• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Тесть Татарова обзавівся ділянкою землі в Києві вартістю 21 млн грн, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Фірма "Дейрінг Капітал", співвласником якої є тесть заступника голови Офісу президента Олега Татарова Олександр Павлушин, отримала від Київради під забудову ділянку землі відразу після призначення Татарова в ОПУ

Вартість виділеної земельної ділянки становить 21 млн грн, передає "ДС" з посиланням на Bihus.Info.

Журналісти відзначають, що мова йде про майже півтора гектари землі на вулиці Краснова, 33, у Святошинському районі Києва. Їх віддали в оренду "Дейрінг Капітал" на 10 років для будівництва житлового комплексу. Проект цього рішення зареєстрували в кінці липня, за два тижні до призначення Олега Татарова в Офіс президента. А до порядку денного проект потрапив у вересні — вже після того, як Татаров став заступником голови Офісу президента Андрія Єрмака.

Повідомляється, що "Дейрінг Капітал" зареєстрували в жовтні 2019 року, тому в компанії відсутній будь-який будівельний бекграунд. Її власниками вважаються три людини. Крім тестя Татарова також Геннадій Пожарун і Людмила Міщенко.

"Дейрінг Капітал" зареєстрована за адресою вул. Антоновича, 131, де нерухомістю володіє і сам Татарів, і його дружина Тетяна.

Крім того, журналісти повідомляють, що в січні Татаров і його дружина Тетяна запустили процес розірвання шлюбу і поки невідомо, чи не є це розлучення фіктивним — для приховування або збереження майна і активів сім'ї.

Олександр Павлушин родом з Кіровоградської області, де він зареєстрований як фізична особа-підприємець. ПП займається маршрутними перевезеннями і має відповідну ліцензію. Іншої інформації про бізнес Павлушина, тим більше пов'язаний з будівництвом, журналістам знайти не вдалося, як і інформації про достатній фінансовий стан для покупки нерухомості в Києві і старту будівельного бізнесу. Також Олександр Павлушин значиться власником двокімнатної квартири в житловому комплексі на Малевича, 89. Така зараз коштує близько 4 млн грн.

    Реклама на dsnews.ua