• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

The Washington Times назвала Вакарчука проектом Сороса

Реклама на dsnews.ua
Міжнародний фонд Джоржа Сороса "Відродження" намагається висунути на пост президента України, відомого співака Святослава Вакарчука

Про це йдеться в публікації The Washington Times, передає "ДС".

За даними видання, фонд Сороса зацікавлений у газотранспортному бізнесі України, сільському господарстві, енергетиці, охороні здоров'я та ІТ-галузі.

Журналісти відзначають, що в їх розпорядженні є безліч підтверджуючих фото з Давосу.

"Пан Вакарчук займає особливе місце в українській культурі, так як його музика і активність були голосом за народну біль...", - йдеться в статті.

Журналісти відзначають, що після "першого набігу" в політику Вакарчук залишив своє місце в Раді в 2008 році через рік.

"Пан Вакарчук любить свою країну і, без сумніву, хоче робити те, що відповідає її інтересам. Але співака - у якого дуже невеликий досвід в бізнесі або політиці, буде нелегко протистояти "машині Сороса", коли-то впровадженої численними представниками "Відкритого суспільства" (фінансується Соросом - ред.)".

Американські журналісти відзначають, що українці повинні добре подумати над тим, кому вони хочуть довірити владу в країні.

"Послужний список Сороса не викликає бажання наслідувати йому ні в одній амбітної нації", - зазначили в The Washington Times, приводячи в приклад Угорщину.

"Країнам, що розвиваються, спраглим свободи, верховенства закону і переваг ринкової економіки, було б непогано вчитися на досвіді США, а не купувати пляшку зміїного масла у доктора Сороса", - резюмує видання.

    Реклама на dsnews.ua