• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Ти за Трампа чи за Байдена?

Давно вже жодне питання мене так не бісило, особливо з уст людей, які насилу уявляють, чим слони відрізняються від віслюків

На виборах в США спостерігається "ефект Трампа"
На виборах в США спостерігається "ефект Трампа" / Depositphotos
Реклама на dsnews.ua

Моя відповідь: «Мені пофіг». Вона дивує людей навіть більше, ніж політ Гагаріна в космос у 1961 році.

А ще мені страшенно подобаються мудрі обивателі, які кажуть: "Дивіться, у них соціологи такі ж продажні, як і у нас. На це я по секрету розповідаю, що американці змінили виборчу систему і обирають вони виборників, бо їх можна підкупити.

Але це лірика. Насправді, я не спеціаліст з американських гонок і тамтешньої політики. Але, як і багато інших, я старався слідкувати останні тижні за тим, що там відбувалося. І мене дуже здивував соціологічний феномен (Трамп, згідно з опитуваннями, мав програти з тріском).

Я викажу лише своє припущення. Останні дні я ловив себе на думці, що виглядає так, ніби Трамп збожеволів (я грішним ділом вважав, що це передвиборча агонія). Насправді, як виявилося, він робив це голосування «вибором» між добром і злом.

Пересічний виборець у США часто не може навіть в закритих опитуваннях сказати: я проти гомосексуальності, я проти трансгендерів, я проти того, щоб вибираючи між мною і кимось із численних меншин, роботодавець обрав не мене. У США є один топ-політик, який про це говорить. І це Трамп.

Останні тижні Трамп не божеволів, а закликав цього виборця прийти і сказати всі ці непристойні речі. Тільки не вголос, а просто поставивши галочку.

    Реклама на dsnews.ua