• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Тимошенко назвала "слуг" бездумними зеленими крокодилами

Народний депутат України, лідер ВО "Батьківщина" назвала представників політичної партії "Слуга народу" зеленими крокодилами, які бездумно натискають кнопки

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, передає "ДС" з посиланням на Telegram-канал "PavlovskyNews".

Арахамія заявив, що фракції "Опозиційна платформа — За життя" і "Батьківщина" вимагають кадрових призначень, на які в монобільшості не згодні, тому "не будуть торгуватися з поправочними терористами".

"Експерти вже прогнозують, що розгляд Радою земельних законопроєктів може затягнутися до травня через велику кількість поправок. За сьогодні пройшли 160 поправок з 3128 тільки в першому законопроєкті №2194. Депутати чекають аналогічні дні ще цілий тиждень і позачергові засідання після закінчення основних", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 17 березня парламентарі другий день розглядають поправки до законопроєкту №2194 про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua