• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Тимошенко розкритикувала результати "Нормандії" через формули Штайнмайера і особливого статусу Донбасу

Реклама на dsnews.ua
Лідеру ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко не сподобався тезу про особливий статус Донбасу і легітимізації президентом Володимиром Зеленським "формули Штайнмайера"

Про це Тимошенко написала на своїй сторінці у Facebook, інформує "ДС".

"Викликає занепокоєння, що вперше в історії роботи Нормандського формату на рівні президента України легітимізовано "формулу Штайнмайера", яка стає основою для подальших дій. Також вперше в офіційному комюніке переговорів зафіксовано прагнення надати особливий статус окупованих територій не на тимчасовій, а на постійній основі", написала вона.

Крім того, Тимошенко додала, що тільки маючи конкретне пояснення цих пунктів, можна прогнозувати наслідки переговорів для України.

Однак Тимошенко знайшла і позитивні сторони в переговорах. Вона привітала відновлення "нормандських зустрічей" і назвала "великим досягненням" рішення про обмін полоненими за формулою "всіх на всіх" до кінця 2019 року.

Ще одним позитивним моментом Тимошенко назвала слова Зеленського про першочерговість відновлення контролю над кордоном перед виборами на Донбасі.

"Потрібна відверта розмова з суспільством. Українці повинні бути впевнені, що світ буде справжнім, без втрати незалежності і суверенітету", - резюмувала вона.

    Реклама на dsnews.ua