• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Тиша" на Донбасі: Кравчук сповнився "надією" після чергового засідання ТКГ

Реклама на dsnews.ua

Голова української делегації у ТКГ по Донбасу Леонід Кравчук заявив, що чергове засідання Тристоронньої контактної групи по Донбасу дало надію на дотримання сталого режиму припинення вогню у зоні бойових дій

Його слова цитує пресслужба президента Володимира Зеленського, передає "ДС".

«Сьогоднішній день дає нам надію, що режим припинення вогню буде виконуватися й надалі усіма сторонами. З цією метою українська сторона буде задіювати будь-які механізми як у рамках ТКГ, так і в рамках Нормандського формату, які дозволять зберегти життя українських військовослужбовців та мирного населення. Ми залишаємося повністю відданими мирному процесу та виконанню досягнутих домовленостей», – наголосив Леонід Кравчук.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що зараз кожен факт порушення режиму припинення вогню на Донбасі детально розбирається, і після загибелі українського військовослужбовця 6 вересня кілька днів знову немає бойових втрат.

Як повідомляла "ДС", 9 вересня Тристороння контактна група (ТКГ) зібралася на позачергове засідання через загострення ситуації на Донбасі, щоб обговорити ситуацію, що склалася, в тому числі у звʼязку з погрозами бойовиків атакувати українські позиції біля селища Шуми.

    Реклама на dsnews.ua