• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Ткаченко розповів, як працюватиме центр боротьби з російськими фейками

Центр протидії інформації, відкриття якого анонсував секретар РНБО Олексій Данілов, працюватиме як "парасолькова" структура

Центр працюватиме у Facebook і YouTube
Центр працюватиме у Facebook і YouTube
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів міністр культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко в ефірі "Еспресо.TV", передає "ДС".

"Йдеться про "парасолькову" організацію, яка буде знаходитися під дахом РНБО. В її діяльності братимуть участь кілька відомств. Ми в нашому міністерстві працювали певний час над створенням Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. Він готовий буде запуститися вже наприкінці цього місяця. Невеличкі, але бюджетні кошти на це є. Ми будемо співпрацювати як з українськими IGO (міжурядовими організаціями — ред.), які вже довгий час самотужки боролися з фейками та маніпуляціями, так і з західними партнерами, з провідними центрами, з Фінляндією, Чехією, Латвією", — зазначив міністр.

За словами Ткаченка, алгоритм дії центра буде мати три етапи: "Спочатку ми моніторимо, потім інформуємо, потім протидіємо."

Міністр додав, що центр працюватиме у Facebook і YouTube. За словами Олександра Ткаченка, завдання номер один — запустити центр і показати західним партнерам, що він уособлює консолідовану позицію української влади.

Як писала "ДС", у РНБО планують, що Центр протидії дезінформації запрацює 16 березня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua