• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Ткаченко виступив за повний локдаун на новорічні свята

Реклама на dsnews.ua

Міністр культури Олександр Ткаченко пропонує запланувати двотижневий локдаун і відмовитись на Різдво та Новий рік від масових заходів

Він вважає, що краще мати "прогнозований локдаун, ніж тривала невизначеність", інформує "ДС".

"За озвученим наразі планом Міністерства охорони здоровʼя, на нас чекає поки що останній карантин вихідного дня. Цього чекають усі, хто зараз не може працювати в умовах коронавірусних заборон та обмежень. Йдеться і про креативні індустрії, і про туризм, і про малий та середній бізнес тощо", — написав Ткаченко у себе в Telegram.

За його словами, останніми днями добова кількість інфікованих коронавірусом в Україні знизилася, але подальша ситуація має бути прогнозованою.

"Моя особиста думка — краще прогнозований локдаун, ніж тривала невизначеність. Тому я пропонував би, по-перше, запланувати двотижневий локдаун, привʼязаний до новорічних свят. Безумовно, уряд має допомогти всім, хто фінансово потерпає в умовах безробіття. А, по-друге, відмовитись на Різдво та Новий рік від масових заходів і зустріти свята в режимі онлайн, наприклад у зумі. Принаймні буде що згадати", — пояснив Ткаченко.

Раніше "ДС" із посиланням на свої джерела повідомляла, що в Кабміні планують ввести локдаун з 27 листопада.

Нагадаємо, святкування Нового року у Києві вперше планується без фудкортів, великих концентрів та масових гулянь через пандемію коронавірусу, однак сюрпризи для киян і гостей міста все ж готують.

    Реклама на dsnews.ua