• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

ТКГ зібралась на екстрене засідання: що обговорюватимуть

Позачергове екстрене засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ) відбудеться 7 квітня о 15:00. Головний порядок дений — повернення до дотримання режиму припинення вогню і відповідних домовленостей між сторонами ТКГ від 22 липня 2020 року

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Екстрене засідання ТКГ щодо Донбасом призначено на 15.00. На порядку, в першу чергу, безпека. Повернення до суворого дотримання додаткового комплексу заходів щодо режиму припинення вогню, який порушується останнім часом все частіше і частіше, причому грубо порушується, з трагічними наслідками. Ми повинні повернутися до того стану безпеки, яке було в перші тижні і місяці, після введення 27 липня припинення вогню, коли дійсно була тиша і без загиблих. Тому що тільки за вчора і позавчора кілька загиблих", — сказав він.

За словами Арестовича, також в рамках засідання буде вирішуватися питання про проведення ремонтних робіт по відновленню електроенергії насосної станції першого підйому Південнодонбаського водоводу, який в результаті обстрілів 6 квітня перестав постачати воду в близько 50 населених пунктів по обидві сторони від лінії зіткнення.

Як зазначається, ремонтні роботи там почнуться, коли сторони нададуть гарантії дотримання режиму тиші під моніторингом місії ОБСЄ.

Нагадаємо, 6 квітня Українська делегація для участі у ТКГ ініціювала екстрене позачергове засідання через загострення ситуації на Донбасі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua