• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

То в масці, то без: Зеленський прогулявся реабілітаційним центром Міноборони в Ірпені (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський відвідав сьогодні Військово-медичний клінічний лікувально-реабілітаційний центр Міністерства оборони України, що в місті Ірпені Київської області

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті президента України, передає «ДС».

Зеленський ознайомився з роботою відділення реабілітації пацієнтів з ампутованими кінцівками і обмеженими фізичними можливостями, неформально поспілкувався з військовослужбовцями та вручив державні нагороди та оглянув відділення фізичної і спортивної реабілітації, обладнання, що використовується для відновлення українських військових після важких поранень.

На фото видно, що в деяких випадках, зокрема при врученні нагород, президент був без маски.

Зеленський зазначив найважливішу роль волонтерів в захисті України в найважчі часи.

«Хочу подякувати всім волонтерам. Я вважаю, що завдяки вам на початку війни в Донбасі багато в чому було побудовано українську армію. Ту сучасну армію, яка у нас сьогодні є», — підкреслив він.

Президент вважає, що саме волонтери дуже швидко знайшли ту національну ідею, яку багато років шукають для України: «Волонтери своєю енергією і самовідданістю в 2014 році об'єднали всю Україну, захищаючи її від російської агресії».

На його думку, держава в деяких речах має рівнятися на волонтерів. Також Зеленський пообіцяв звернути увагу на ті питання, де держава могла би допомогти.

Нагадаємо, сьогодні відзначають Міжнародний день волонтера. Вранці Володимир Зеленський і Офіс президента привітали волонтерів, обмежившись двома окремими текстовими повідомленнями.

    Реклама на dsnews.ua