• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

Трагедія в "Охматдиті": Уряд виділив 100 млн грн на першочергові відновлювальні роботи

Кабінет міністрів України на засіданні 9 липня виділив 100 млн грн на першочергові роботи з відновлення дитячої лікарні "Охматдит" у Києві після російського ракетного обстрілу

Реклама на dsnews.ua

Постанову №799 опублікували на сайті уряду. Про це також повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Уряду, передає "ДС".

"Далі Кабмін збільшуватиме фінансування з огляду на те, як буде підготовлено проєкт відновлення", — розповів прем'єр.

"Держава повністю відбудує "Охматдит". Починаємо роботи вже зараз. Міністерство охорони здоров'я, Міністерство економіки та Міністерство фінансів одразу після трагедії отримали вказівку опрацювати питання щодо виділення коштів для відновлення й допомоги постраждалим, – наголосив прем'єр. – Кожній родині з дітьми, яка постраждала від учорашньої атаки, разом з ЮНІСЕФ буде виділена допомога в розмірі 10 800 грн на кожного члена сім'ї".

За словами Шмигаля, через цілеспрямований російський удар один корпус лікарні "Охматдит" повністю зруйновано, чотири – суттєво пошкоджено.

"Атака на "Охматдит" – частина системних обстрілів Росією нашої медичної інфраструктури. За час повномасштабної війни ворог знищив 214 медзакладів і понад 1600 пошкодив. Їхня єдина мета – це нести смерть та руйнування. Наша мета – повертати життя та відновлювати. За останні два роки 880 медичних об'єктів повністю або частково відновлено, і ця робота триває постійно", – зазначив глава Кабміну.

Шмигаль також висловив подяку всім, хто відгукнувся на збір коштів на користь "Охматдиту" через платформу United24.

"Буквально за кілька годин вдалося зібрати 100 млн грн. Ці ресурси також підуть на відновлення лікарні", – резюмував прем'єр.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua