• USD 27.4
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Трасу з мостом, який упав, 4 роки тому урочисто відкрив колишній віце-прем'єр Кістіон

На Львівщині, через 4 роки після ремонту, на трасі Н-17 Львів — Луцьк стався обвал мосту через річку Західний Буг. Як виявилося, 4 серпня 2017 року екс-віце-прем'єр Володимир Кістіон провів церемонію відкриття траси Н-17, на якій за 456 млн грн оновили 60 км дороги і відремонтували 4 мости, в тому числі і той, що завалився

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив політолог Сергій Биков.

За словами Сергія Бикова, тоді замість середнього ремонту на мосту оновили тільки верхній шар асфальту, залишивши стару прогнилу основу. Шляхопровід залишився в аварійному стані, а ним продовжили їздити перевантажені фури.

На думку експерта, після приходу до влади Володимира Зеленського в 2019 році стандарти управління в дорожньому будівництві значно змінилися. Аварійний міст включили до переліку обʼєктів реконструкції мостів за програмою Володимира Зеленського "Велике будівництво". У 2020 році був проведений тендер на реконструкцію моста, робота повинна була початися в найближчі місяці. Тепер, після обвалу, міст будуть зводити заново. А щоб не перевантажувати його, на ньому встановлять пункти зважування.

Він також уточнив, що одним з яскравих прикладів відмінності "Великого будівництва" Зеленського від дій попередньої влади є те, що зараз дороги і мости ремонтують комплексно, замінюючи основу дороги і оновлюють несучі конструкції мостів. "Фактично, влада будує нові дороги і зводить нові мости, а не як раніше: "там підтерли, тут підфарбували, а тут спиляли", — написав Сергій Биков.

За словами політолога, аналогічна ситуація сталася в Олексіївці під Нікополем: аварійний міст провалився під вагою перевантаженої фури. Міст уже відбудували в рамках президентської програми "Велике будівництво".

    Реклама на dsnews.ua