• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Триватиме ще мінімум рік: Шмигаль дав прогноз щодо карантину в Україні

Карантинні обмеження, які були запроваджені через пандемію коронавірусу, триватимуть в Україні ще мінімум рік

Реклама на dsnews.ua

Такий прогноз зробив премʼєр-міністр Денис Шмигаль, інформує "ДС".

Він підкреслив, що значною мірою "процес повернення до звичайного життя залежить від темпів вакцинації".

"Прогноз не змінюється. Ми прожили рік з COVID-19. Мій прогноз: ще рік повинен піти на завершення боротьби. Є нові дані – це значні мутації цього вірусу. Вони викликають занепокоєння у всіх країн. І питання широкої вакцинації сьогодні є виходом з цієї пандемії", – сказав очільник уряду в інтервʼю "РБК-Україна".

Шмигаль зазначив, що до кінця поточного року планується прищепити проти коронавірусу більшість дорослого населення України. Наступного року має бути закінчений процес вакцинації понад 70 відсотків дорослого населення. Це, за його словами, має дозволити сформувати колективний імунітет.

Також премʼєр-міністр додав, що значна частина українців мусить бути провакцинована до Дня Незалежності. Це необхідно для того, щоб запросити гостей на святкування 30-річчя незалежності нашої країни.

"І ми докладемо до цього всіх зусиль. Поки підписані контракти на поставку вакцин. Дати поставок свідчать, що досить велику кількість людей ми зможемо вакцинувати. Але значна кількість поставок вакцин припадає на IV квартал. Звичайно, ми зараз докладаємо максимум зусиль, щоб трохи посунути ці терміни. Тому День Незалежності – це етап номер один щодо максимальної вакцинації", – пояснив Шмигаль.

Станом на ранок 11 травня в Україні зафіксовано 2208 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 609 випадків менше, ніж напередодні вранці. Жертвами інфекції стали 119 осіб.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua