• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Троян відмовляється розповідати подробиці трагедії в Княжичах в присутності ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
В. о. голови Національної поліції України Вадим Троян відмовляється розповідати подробиці трагедії в Княжичах в присутності ЗМІ

Зокрема, він аргументував це тим, що дане розслідування проходить під грифом "таємно", і він не вважає за потрібне, щоб представники засобів масової інформації чули подробиці події, передає "ДС".

Як повідомляла "ДС", в ніч на 4 грудня в селі Княжичі Броварського району Київської області в результаті перестрілки між співробітниками Державної служби охорони, Корду і поліцейськими загинули 5 правоохоронців.

Чотири поліцейських померли по дорозі в лікарню, ще один - у лікарні. За даними Нацполиции, в селищі проходила спецоперація по затриманню банди грабіжників.
Повідомлялося, що група затримання карного розшуку та спецпідрозділу КОРД нібито вичікували в покинутому будинку грабіжників, коли в одному з будинків спрацювала сигналізація. На місце приїхав наряд Держслужби охорони, який затримав поліцейських, прийнявши їх за грабіжників.

Група захоплення КОРД нібито вирішила, що співробітників розвідки захопили злочинці, і сталася перестрілка, внаслідок якої загинули два співробітники Держслужби охорони, двоє поліцейських-розвідників і співробітник спецпідрозділу КОРД.

Після цього в. о. голови Нацполиции України Вадим Троян на час проведення службового розслідування відсторонив від служби 25 співробітників поліції, які керували і брали безпосередню участь у спецоперації у Княжичах.

    Реклама на dsnews.ua