• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Трюдо підтримав візову лібералізацію для українців

Реклама на dsnews.ua
Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо в розмові з президентом Володимиром Зеленським підтримав лібералізацію візового режиму для громадян України

Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави, передає "ДС".

"Ми повинні вже зараз окреслити часові рамки початку двостороннього візового діалогу. Можемо почати спрощення візового режиму з окремих категорій громадян, наприклад молоді, студентів, як говорили в Торонто в минулому році. Очікуємо прибуття в Україну групи канадських експертів для моніторингу стану відповідності України візовим критеріям Канади", - запропонував Зеленський.

У відповідь Трюдо зазначив, що, незважаючи на складну ситуацію, зараз є можливість переглянути візовий режим для його лібералізації, і над цим треба працювати.

Також глава канадського уряду передав слова підтримки Олені Зеленський, у якій підтвердився коронавірус, як у свій час у Софі Трюдо. Під час розмови лідерів обговорювалися питання протидії поширенню коронавирусной інфекції.

Зеленський подякував Тюрдо за допомогу Канади по лінії Гуманітарної фонду ООН розміром 500 000 канадських доларів, а також за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

Як повідомляла "ДС", посол Канади в Україні Лариса Галадза повідомила, що найближчим часом Канада повинна направити оціночну місію, яка визначить ступінь відповідності України критеріям включення в список безвізових країн.

    Реклама на dsnews.ua