• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

ЦВК розпустили з надуманих підстав, - Рахманін

Реклама на dsnews.ua
Фракція "Голос" виступила категорично проти розпуску Центральної виборчої комісії, депутати не бачать підстав для зміни складу органу

Про це з трибуни Верховної Ради заявив глава фракції "Голос" Сергій Рахманін, передає "ДС".

"Я вчора зустрічався з одним знайомим дипломатом, каже, що іноземці досі не хочуть інвестувати в Україну, тому що Україна є нестабільною. Я категорично заперечую: ми - дуже стабільна країна! У нас всі президенти говорять, що їх не цікавить влада, приходять і починають концентрувати владу. У нас всі президенти, починаючи з 1991 року, кажуть, що їх цікавлять правила, а не люди, приходять - і змінюють людей, а не правила", - заявив він.

Крім того, Рахманін виступив проти розпуску ЦВК. "Вже стерли мови і зуби, обговорюючи, скільки недоліків в законі про Центральної виборчої комісії, - закон нікого не цікавить, але з надуманих (будемо називати речі своїми іменами) підставами ми повністю змінюємо склад органу", - зазначив він.

Сергій Рахманін про звільнення повного складу ЦВК

«Я вчора зустрічався з одним знайомим дипломатом, який каже, що іноземці досі не хочуть інвестувати в Україну, бо Україна нестабільна. Я категорично заперечую: ми — дуже стабільна країна!У нас всі президенти кажуть, що їх не цікавить влада, приходять — і починають концентрувати владу.У нас всі президенти, починаючи з 1991 року, кажуть, що їх цікавлять правила, а не люди, приходять — і змінюють людей, а не правила.Вже стерли язики і зуби, обговорюючи, скільки недоліків в законі про Центральну виборчу комісію, — закон нікого не цікавить, але за надуманими (будемо називати речі своїми іменами) підставами ми повністю змінюємо склад органу», — голова фракції «Голосу» Сергій Рахманін про звільнення повного складу ЦВК.

Gepostet von Голос am Freitag, 13. September 2019

Рахманін також підкреслив, що для ЦВК передбачено 7 років каденції і 300 голосів для звільнення - саме для того, щоб забезпечити спадкоємність цього органу. "Щоб він пережив не лише президента і Верховну Раду, але і забезпечив процес", - зазначив він.

"У нас в країні залишається стабільність, тому що президенти змінюються, і у кожного президента є хлопець, який думає, що схопив Бога за бороду і знає, як краще робити політику. Для тих, хто в політиці нещодавно, розповідаю: у нас в країні ціле кладовище таких хлопців, які схопили Бога за бороду. Нехай його відвідають - багато для себе дізнаються", - зазначив Рахманін.

Як повідомлялося, на планарном засіданні 13 вересня Верховна Рада 9-го скликання ухвалила в цілому проект постанови про звільнення всього складу Центральної виборчої комісії. Проект постанови №2127 "Про дострокове припинення повноважень всього складу Центральної виборчої комісії" підтримав 341 народний депутат.

    Реклама на dsnews.ua