• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

ЦВК зареєструвала Маслова народним депутатом замість Ткаченко

Реклама на dsnews.ua
Центральна виборча комісія зареєструвала Дениса Маслова народним депутатом України

Таке рішення було прийнято на засіданні Комісії 12 червня, інформує "ДС" з посиланням на прес-службу ЦВК.

"12 червня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого комісія зареєструвала народного депутата України Маслова Д. В., обраного на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі", - йдеться в повідомленні.
У ЦВК нагадали, що під час вчорашнього засідання Комісія визнала Маслова обраним народним депутатом.

Денис Маслов - керуючий партнер адвокатського об'єднання "ЛОУАТЕК". Він також є директором ТОВ "Авин Трейд" і засновником ТОВ "Юридична фірма "Форца". Ще екс-суддя - член ради Дніпропетровського відділення Асоціації правників України, делегат в Правничої асамблеї Асоціації правників України від Дніпропетровської області та член регіональної ради з питань реформ у сфері юстиції.

Маслов працював суддею Дніпровського райсуду в місті Кам'янське Дніпропетровської області. Крім цього, обіймав керівні посади в юридичних компаніях.
Маслов закінчив юридичний факультет Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара. Він також має другу вищу освіту за спеціальністю "Банківська справа".

Як повідомляла "ДС", Олександра Ткаченка призначили на посаду міністра культури та інформаційної політики.

    Реклама на dsnews.ua