• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Тупицький закликав Зеленського приструнити УДО: В Офісі президента відреагували

Реклама на dsnews.ua

Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк заявляє, що ОПУ не займається модеруванням процесів допуску і недопуску в будівлю Конституційного суду, а незнання главою КС Олександра Тупицького процедури роботи режимних установ викликає подив

Про це він сказав в коментарі "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

Нагадаємо, Тупицький закликав Зеленського покарати співробітників Держохорони, які блокували його.

"Очевидно, що Офіс президента точно не займається модеруванням процесів допуску або не допуску будь-яких осіб в будівлю Конституційного суду і не здійснює управління охороною цієї інституції. Допуск або недопуск осіб у режимні установи — строго прописані у відповідних розділах нормативних актів", — сказав Подоляк.

У той же час в Офісі президента зазначили, що незнання Тупицьким процедури роботи режимних установ викликає подив, як і спроба перетворити рутинну подію на медійний скандал.

"Цілком можливо, що якщо Олександр Тупицький досі не зміг усвідомити, що юридично обґрунтоване відсторонення від роботи означає, в тому числі, і неможливість фізично пройти на робоче місце, то радимо йому проконсультуватися з юридично підкованою людиною для отримання відповідних розʼяснень. Після яких він, нарешті, зможе припинити розігрувати дивний спектакль перед входом до будівлі Конституційного суду і дискредитувати державні інститути", — підкреслив Подоляк.

Крім того, він додав, що людина, яка отримала в законному порядку обґрунтовану підозру в скоєнні злочинів проти правосуддя, "не може як ні в чому не бувало приходити на своє робоче місце до суду і робити вигляд, що нічого не відбувається".

Як повідомляла "ДС", 19 січня співробітники Управління держохорони відмовилися пропускати Олександра Тупицького в КСУ.

В цей же день Державне бюро розслідувань заявило, що Тупицькому повідомили про підозру. Главу КСУ підозрюють у правопорушеннях, передбачених ч. 2 ст. 384, ст. 386 КК України про дачу завідомо неправдивих показань, штучне створення доказів і підкуп свідка.

20 січня Тупицький також не зміг потрапити до будівлі КСУ.

    Реклама на dsnews.ua