• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Тупицький вдруге проігнорував судове засідання

Відсторонений голова Конституційного Суду Олександр Тупицький вдруге не прийшов до Печерського райсуду Києва, який має обрати йому запобіжний захід. Засідання перенесли на 15 квітня

Олександр Тупицький
Олександр Тупицький
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить засідання суду 7 квітня, передає "ДС".

"Приймається рішення про оголошення перерви … до 10 години 15 квітня", — сказав на засіданні суддя Сергій Вовк.

Захисник Тупицького просив відкласти судовий розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу через те, що у матері відстороненого судді "загострилася тяжка хвороба, яка триває останні роки, є реальна загроза її життю", тому Тупицький близько 6 ранку "разом з державною охороною вирушив у місто Черкаси, де проживає мати".

Адвокат просив суд призначити засідання на будь-яку дату після 14 квітня.

Таке прохання він пояснив тим, що 12 квітня у КС відбудеться спеціальне засідання щодо розгляду питання про звільнення з посади Тупицького, 13 квітня Верховний суд розглядатиме оскарження Тупицьким свого звільнення, а 14 квітня Голосіївський суд – справу про адмінправопорушення. За словами захисника, участь Тупицького у всіх цих засіданнях є обов’язковою.

Він також запевнив, що його підзахисний готовий прибути до суду після 14 квітня у будь-який час.

Адвокати просили призначити засідання на 15 квітня.

Сторона обвинувачення назвала такі дії Тупицького "недобросовісною процесуальною поведінкою" і просила застосувати привід через його системну неявку до суду.

Нагадаємо, відсторонений глава Конституційного Суду Олександр Тупицький не прийшов 2 квітня в Печерський райсуд Києва, який повинен був обрати йому запобіжний захід. Розгляд клопотання відклали до 7 квітня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua