• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Тупицький закликав Зеленського покарати співробітників Держохорони, які його блокували

Реклама на dsnews.ua

Олександр Тупицький, якого президент Володимир Зеленський своїм указом відсторонив від посади судді Конституційного Суду, закликав главу держави притягнути до відповідальності керівництво Управління держохорони і співробітників відомства, які не пускали його в будівлю КСУ

Звернення Тупицького розміщено на сайті Конституційного Суду України, передає "ДС".

Тупицький в своєму зверненні вимагає від глави держави забезпечити притягнення до відповідальності керівництво Управління державної охорони, а також співробітників УДО, які перешкоджали йому та іншим суддям КСУ, потрапити на робоче місце.

Він зазначив, що не втратив статус судді та голови Конституційного Суду, оскільки у президента немає повноважень позбавляти суддю КСУ статусу. Тупицький зазначив, що з іншими суддями вже подав заяву на співробітників УДО в прокуратуру.

Крім того, Тупицький закликав негайно скликати засідання Ради національної безпеки і оборони у зв'язку з необхідністю зберегти конституційний лад.

Як повідомляла "ДС", 19 січня співробітники Управління держохорони відмовилися пропускати Олександра Тупицького до КСУ.

В цей же день Державне бюро розслідувань заявило, що Тупицькому повідомили про підозру. Главу КСУ підозрюють у правопорушеннях, передбачених ч. 2 ст. 384, ст. 386 КК України про дачу завідомо неправдивих показань, штучне створення доказів і підкуп свідка.

20 січня Тупицький також не зміг потрапити в будівлю КСУ.

    Реклама на dsnews.ua