• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Тупицькому в Дубаї підкинули "матеріальну допомогу від народу" (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Голова Конституційного Суду України Олександр Тупицький, який відпочиває у Дубаї в Обʼєднаних Арабських Еміратах, пообіцяв задекларувати свій елітний відпочинок

Про це він заявив під час короткого спілкування з журналістом анонімного Telegram-каналу "Карточный Офис", інформує "ДС".

Розмова у готелі Kempinski Palm Jumeirah почалася з того, що невідомий чоловік, який називає себе журналістом, поклав на стіл перед Тупицьким "гроші".

"Від платників податків України – матеріальна допомога. Дорогий готель, а у вас маленька зарплата. І на Крим, на дачу – на рублі розміняєте", — сказав чоловік, голос якого у відео змінено.

У відповідь одіозний голова КСУ спокійно запропонував йому присісти поруч, та розпитати про все, що його цікавить. Той відмовився. Також Тупицький зазначив, що ЗМІ показують, начебто він живе у дорогих апартаментах, "яких насправді не існує". За його словами, він живе не на віллі за 300 тисяч гривень на день.

"Коли приїду в Україну, все задекларую", — сказав Тупицький, відповідаючи на питання, скільки коштують його апартаменти.

Зауважимо, що невідомий журналіст підійшов до Тупицького, коли поряд з ним сиділи жінка й неповнолітній хлопець. Пояснень того, як журналісти каналу опинилися у Дубаї, наразі не надходило.

Нагадаємо, 5 січня Конституційний Суд зібрався на засідання і наголосив на своїй незалежності й недоторканності та закликав усі органи державної влади дотримуватись Основного закону України і не втручатись у роботу суду.

Як писала "ДС", 29 грудня 2020 року президент Володимир Зеленський на два місяці відсторонив від виконання обовʼязків главу Конституційного Суду Олександра Тупицького. Конституційний Суд на своєму сайті оприлюднив заяву, в якій вказував, що президент вийшов за межі своїх повноважень, відсторонивши від посади Тупицького.

    Реклама на dsnews.ua