• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

"Турборежим" "слуг народу" виявився міфом. Рада попереднього скликання була більш продуктивною

Реклама на dsnews.ua

Комітет виборців України порівняв кількість прийнятих законів за перший рік роботи народними депутатами VIII та IX скликань та дійшов висновку, що за рік "в турборежимі" ВР IX скликаня прийняла менше законів, ніж попередники

Для ВР VIII скликання це період роботи із 27 листопада 2014 по 27 листопада 2015 року, ВР IX скликання – із 29 серпня 2019 по 29 серпня 2020 року, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу КВУ.

За даними Комітету в перший рік роботи народні депутати IX скликання прийняли 264 закони, депутати VIII скликання – 330. Таким чином показники законодавчої продуктивності роботи депутатів попереднього скликання є вищими.

Також депутати 8 скликання зареєстрували більше законопроєктів: 4,8 тис. проти 3,4 тис. у депутатів 9 скликання. Абсолютну більшість проєктів зареєстрував уряд.

У депутатів обох скликань майже однакова кількість проведених пленарних засідань: 122 у депутатів 8 скликання та 117 у депутатів 9 скликання.

"Навіть в умовах турборежиму кількість прийнятих законів парламентом цього скликання є нижчою, аніж у їх попередників. Пандемія і перебування Верховної Ради фактично на карантині не має жодного відношення до низьких показників роботи. Кількість пленарних засідань цього парламенту і попереднього фактично однакові. Єдине пояснення – турборежим виявився широко розрекламованим міфом", — заявив голова КВУ Олексій Кошель.

    Реклама на dsnews.ua