• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Турчинов очолив штаб "Європейської Солідарності" і заявив про перезавантаження влади

Реклама на dsnews.ua
Україна потребує об'єднання і консолідації всіх відповідальних патріотичних сил, які здатні протидіяти багатовекторній кризи

Про це заявив екс-секретар РНБО, колишній в. о. президента України Олександр Турчинов, передає "ДС".

Він переконаний, що Україна, "яку з минулого року штучно загнали в кризову парадигму, неухильно наближається до соціально-економічної катастрофи".

"Мені боляче спостерігати, як національна безпека і оборона знову стають далеко не першим пріоритетом держави, що в умовах війни неприпустимо.

Знову в наше життя повертаються замовні справи і політичні переслідування опонентів, що знецінює досягнення Революції гідності і кров українських патріотів. П'ята колона Кремля підняла голову, нахабно посилюючи свій вплив на стратегічні інформаційні ресурси, внутрішню і зовнішню політику держави. Дилетантизм і популізм, як ракова пухлина руйнують управлінську вертикаль, ведуть до хаосу і дестабілізації", - написав Турчинов сьогодні на своїй сторінці в Facebook.

Політик вважає, що Україні як ніколи потрібні об'єднання та консолідація всіх відповідальних патріотичних сил, усіх, хто здатний професійно діяти в екстремальних умовах багатовекторної кризи"

"У XXI столітті Україна вже пройшла через дві революції. Нам не потрібна третя. Більш того, в умовах російської військової агресії, яка не припиняється вже шість років, будь-яка революція і дестабілізація вкрай небезпечні. Україні необхідна мирна "перезавантаження влади", - додав Турчинов.

Крім того, він повідомив, що прийняв пропозицію очолити штаб, "який створює провідна українська опозиційна політична сила "Європейська Солідарність".

"Прийшов час забувати старі конфлікти та чвари і об'єднатися, щоб, подолавши всі кризи і проблеми, забезпечити розвиток України як потужної демократичної європейської держави!" - заявив екс-секретар РНБО, запевнивши, що його не хвилює депутатський мандат.

    Реклама на dsnews.ua