• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Тут ми політики, а там — "л**но": Добкін пояснив, чому не втік до Росії після Майдану

Реклама на dsnews.ua

Ексгубернатор Харківської області, колишній "регіонал" Михайло Добкін, який балотується у мери Харкова, розповів, що не збирався переїжджати до Росії після перемоги Революції Гідності

Про це він розповів в інтерв'ю LB.ua, передає "ДС".

"Яка Росія? Що мені там робити!? Я пройшов через свій коридор пекла, але сьогодні ми тут — політики, а там ми — л**но, колаборанти", — сказав Добкін.

Також він розповів, що після з'їзду в Харкові (де збиралися депутати всіх рівнів південно-східних областей і Криму, які підтримали президента-утікача Віктора Януковича — "ДС") 22 лютого 2014 року він їздив до Бєлгорода, але щоб побачитися з сім'єю, яку вивіз туди трохи раніше.

"Я поїхав до сім'ї. Я дружив з мером Бєлгорода Василем Потрясаевим і перше, що зробив — попросив його тимчасово прихистити мою сім'ю. Я переночував з ними і домовився з Гєною (своїм колишнім соратником, а нині суперником на виборах мера і чинним міським головою Харкова Геннадієм Кернесом — "ДС") зустрітися на кордоні. Пів ночі говорив з дружиною і зрозумів, що якщо зараз не повернуся (до України — "ДС"), то вже ніколи не повернуся ", — розповів Добкін.

"Так. Я не суперпатріот, але не розумів, як жити без України — занадто багато з нею пов'язувало. Та й не хотілося бігти, як Віктор Федорович", — зазначив політик.

Нагадаємо, у Кернеса незадоволені висуненням Добкіна в мери Харкова.

Сам Добкін заявив, що не навмисно зареєструвався кандидатом в мери Харкова в той же день, коли "Блок Кернеса" висунув на цю посаду нинішнього міського голову.

    Реклама на dsnews.ua