• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Twitter Зеленського впливає на політику держави, - Мендель

Реклама на dsnews.ua

Прессекретар президента Володимира Зеленського Юлія Мендель продовжує наполягати на тому, що соцмережі впливають на політику країни

Таким чином вона відреагувала на критику своєї попередньої заяви, в якій стверджувала, що два її твіти "допомогли зміцнити гривню", інформує "ДС".

"Сучасність диктує нові правила: соцмережі впливають на політику країни. Ось чому на твіти президента України відповідають такі політики, як президентка Єврокомісії, прем'єр-міністр Ізраїлю та ін. Сьогодні соцмережі — це канал комунікації зі світом, канал донесення позиції. Твітер президента Зеленського створений переважно для комунікації назовні. І це справді той унікальний випадок, коли 280 знаків впливають на політику", — написала Мендель сьогодні у своєму Facebook.

Допис Юлії Мендель
Допис Юлії Мендель

Зазначимо, що коментарі під постами прессекретарки Зеленського обмежені. Втім, менш ніж за годину її пост про "вплив твітів" на політику зібрав понад 80 "іронічних смайликів".

Як писала "ДС", 23 грудня Юлія Мендель заявила, що два її повідомлення в соцмережі Twitter, які прочитала міжнародна аудиторія, нібито допомогли зміцнити гривню.

    Реклама на dsnews.ua