• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Тимчук пояснив, чому Путін не рушить на інші регіони України

Реклама на dsnews.ua
Кремль не розширить зону бойових дій на Донбасі, оскільки Росія вже використала весь свій можливий арсенал

Таку думку в статті для "Апостофа" висловив нардеп, координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук, передає "ДС".

Він зазначає, що заява президента РФ Володимира Путіна про поширення війни на інші регіони України" ніяк не в'яжеться з його власною позицією.

"Вони кажуть, що не мають ніякого відношення до бойових дій на Донбасі, а тут вже починають розповідати, що буде на Донбасі, якщо Україна одержить військову допомогу США. Незрозуміла зв'язок взагалі. Росія лякає тим, що якщо Україна отримує зброю від США, то Кремль може використовувати якісь інші зразки озброєнь. Так на сьогодні, власне, весь спектр збройних сухопутних військ, крім ракетних озброєнь, РФ вже і так використовують, включаючи новітні зразки, які потрапляють на озброєння російської армії. Мені незрозуміло, чому Путін лякає в цьому контексті", - говорить Тыымчук.

При цьому експерт упевнений, що якби Кремль міг організувати подальшу експансію на територію України, вже давно це зробив би.

"Я не думаю, що зараз Путін зможе вільно заводити своїх "зелених чоловічків" і влаштовувати подібні сценарії в інших областях на Сході чи Півдні України. Тим більше, що в плані обороноздатності Україна зразка вересня 2017 року і зразка квітня 2014 року - це дві різні країни. І ми вже не будемо зараз просто за цим спостерігати, не маючи можливості нейтралізувати такі дії", - підкреслив нардеп.

Крім того, Тимчук виключає появу нового сепаратистського руху в Україні.

"З весни 2014 року Путін намагався використовувати все, що міг. Згадаймо Одесу. І зараз є прояви в інших областях, та ж Херсонська область. Але, знову ж таки, зараз наші спецслужби працюють на випередження, і я не думаю, що тепер є якісь шанси реалізувати діяльність сепаратистських рухів, щоб вони раптом узяли якісь території під контроль. Путін використав увесь арсенал, який міг використовувати за три з половиною роки", - упевнений експерт.

    Реклама на dsnews.ua