• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Брюсселі завершилась сесія саміту Україна-ЄС

Реклама на dsnews.ua

У Брюсселі завершилась пленарна сесія 22-го саміту Україна — Європейський Союз

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

У саміті взяли участь президент Володимир Зеленський, президент Європейської ради Шарль Мішель і високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель.

Відзначається, що представники ЄС дуже високо оцінили реформи в Україні. Зокрема, мова йшла про децентралізацію, реформи Виборчого кодексу і в банківській сфері.

Було відзначено, що ЄС бачить "додатковий потенціал" Угоди про асоціацію і вважає, що необхідно мобілізувати велику силу асоціативної частини з Україною. Також відзначено, що Євросоюз буде заохочувати Україну до подальших змін.

Під час засідання обговорили зовнішньополітичні виклики. Володимир Зеленський підняв питання дезинформаційних викликів, які сьогодні стоять перед Євросоюзом і Україною.

Учасники засідання обговорили терміни введення спільного авіаційного простору між Україною та ЄС, а також реалізацію діджиталізаціі в нашій країні.

Крім того, обговорено реалізацію судової реформи та реформи правоохоронних органів в Україні. ЄС високо оцінив зусилля України в цьому напрямку.

Як повідомляла "ДС", Володимир Зеленський раніше заявив, що питання санкцій проти Росії буде найголовнішим на саміті Україна-ЄС.

    Реклама на dsnews.ua