• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Брюсселі Зеленський дав орден заступнику голови Єврокомісії (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський, що перебував з робочим візитом у Брюсселі, нагородив  віцепрезидента Європейської комісії з питань міжінституційних відносин Мароша Шевчовича орденом князя Ярослава Мудрого II ступеня

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Зеленського, передає "ДС".

Відповідно до указу президента, Мароша Шевчовича, зазначають у пресслужбі, нагороджено "за вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України, розвиток міждержавного співробітництва, плідну громадську діяльність".

«Я знаю, як ви любите Україну, як ви багато для нас зробили. Ми вам дякуємо за постійну підтримку. Ви вклали багато своєї праці, сил та часу під час переговорів з Російською Федерацією, щоб вирішити безпекову енергетичну ситуацію не тільки для України, але й для всієї Європи», – сказав Зеленський.

Марош Шевчович подякував Володимиру Зеленському за нагороду.

«У вас є причини для гордості. Я переконаний, що вони будуть множитися завдяки потужній співпраці між Україною та Європейським Союзом», – наголосив віцепрезидент Єврокомісії. 

Зазначимо, у грудні 2019 року Шефчович у якості віцепрезидента Єврокомісії брав участь у перемовинах щодо транзиту газу між Україною та Російською Федерацією.

    Реклама на dsnews.ua