• USD 39.5
  • EUR 42.1
  • GBP 49.3
Спецпроєкти

У центрі столиці з’явиться "Алея друзів Києва", вже висаджено перші дерева, — Віталій Кличко

У центрі української столиці, на Володимирській гірці, закладено "Алею друзів Києва". Перші дерева висадив мер "столиці Євросоюзу" — Брюсселя

Мер Києва Віталій Кличко разом з мером Брюсселя Філіпом Клозом висадили дерева на   "Алеї друзів Києва"
Мер Києва Віталій Кличко разом з мером Брюсселя Філіпом Клозом висадили дерева на "Алеї друзів Києва"
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив у Telegram мер Києва Віталій Кличко, передає "ДС".

"Разом з мером Брюсселя Філіпом Клозом, який на моє запрошення приїхав до української столиці, започаткували "Алею друзів Києва" на Володимирській гірці. Брюссель вважається столицею Європейського Союзу, частиною якого прагне стати Україна. І дуже символічно, що першим до висадки дерев на новій алеї доєднався саме мер Брюсселя", — заявив Віталій Кличко.

За словами Кличка, на алеї висаджено іспанські платани.

"Ці дерева — символ нашої дружби та Перемоги України й демократичного світу над варварською росією! Я вдячний місцевій владі Брюсселя та уряду Бельгії за солідарність з українським народом. За те, що не припиняють надавати нам політичну підтримку, а також економічну та гуманітарну допомогу", — наголосив мер Києва.

Раніше повідомлялося, що делегація Брюсселя на чолі з мером міста Філіпом Клозом прибула до Києва на запрошення Віталія Кличка і передала громаді міста чергову партію гуманітарної допомоги. Зокрема, дві сучасні "швидкі".

    Реклама на dsnews.ua