• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Чорному морі український військовий корабель отримав пошкодження

В акваторії Чорного моря отримав пошкодження військовий корабель ВМС України. В результаті рятувальної операції судно було стабілізовано, загрози життю екіпажу немає

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив у своєму Facebook головнокомандувач Збройними Силами Валерій Залужний, передає "ДС".

"У результаті різкого погіршення погодних умов виникла аварійна ситуація, внаслідок якої отримало пошкодження судно національного флоту. Після оцінки обстановки було прийнято рішення про постановку судна на якір з метою забезпечення проведення заходів боротьби за живучість", — написав він.

У рятувальній операції брали участь "Морська пошуково-рятувальна служба" Міністерства інфраструктури, Державна прикордонна служба та Держслужба з надзвичайних ситуацій. До операції було залучено 8 кораблів і катерів, а також 4 повітряних судна.

"Аварійну ситуацію вдалося стабілізувати. Загрози життю особового складу немає. Загрози втрати судна немає. Зараз триває операція щодо надання допомоги аварійному кораблю та повернення його до пункту постійної дислокації", — додав Залужний.

За даними порталу "Мілітарний", мова йде про судно розмагнічування "Балта", яке напоролося на невідомий об'єкт в районі острова Зміїний.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua