• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

У ЦПД назвали ім'я організатора "акції", на якій поляки зіпсували декілька тонн українського зерна

Інцидент на польсько-українському кордоні, де із трьох фук висипали на дорогу українське зерно, трапився під керівництвом Рафала Меклера

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "Центру протидії дезінформації", передає "ДС".

"Цю акцію організував Рафал Меклер – один із натхненників протестів, власник логістичної компанії та лідер люблінського осередку маргінальної партії "Конфедерація", – зазанчили в ЦПД

В організації пояснили, що ця політсила виступає за вихід Польщі з ЄС, критикує розміщення військ НАТО в країні та агітує за покращення відносин з рф. Партія не має широкої підтримки поляків. Сам Меклер балотувався у 2019 році до Сейму, але невдало.

"Чергова акція Меклера вочевидь відповідає інтересам рф, яка зацікавлена у конфлікті між українцями й поляками та зменшенні підтримки України з боку ЄС. Крім того, ця акція стала в пригоді напівкримінальним польським колам, яких підозрюють у рейдерських схемах на ринку перевезень в ЄС", – додали в ЦПД.

Як повідомляла "ДС", 11 січня на пункті пропуску "Ягодин-Дорогуськ" на українсько-польському кордоні поляки висипали зерно з трьох українських вантажівок.

У поліція Польщі заявили про намір буде розслідувати інциденти з фурами, які були пошкоджені протестуючими фермерами

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua