• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У День дурня Малюська розповів, як "сплутав" Ситника з Бакановим

Через безладдя в списку контактів в телефоні міністр юстиції Денис Малюська випадково прийшов до голови СБУ Івану Баканова, хоча планував зустріч з директором НАБУ Артемом Ситником

Денис Малюська
Денис Малюська / facebook.com/minjust.official
Реклама на dsnews.ua

Про цей курйозний випадок Малюська розповів Юридичній газеті з нагоди Дня сміху 1 квітня, передає "ДС".

"В минулому році я придбав собі новий телефон, а старий, за давньою традицією, віддав одній зі своїх дочок. Вона, перевіривши апарат, зрозуміла, що контакти не зникли під час перенесення інформації та запитала, чи можна їх видалити. Я підтвердив, що контакти не просто можна, а й потрібно видалити, що вона відразу і зробила. і до сих пір не розумію як і чому, але весь список контактів зник і на моєму новому телефоні ", — розповів міністр, додавши, що він зрозумів це тільки на наступний день.

За його словами, "далі почалися пригоди".

"Для початку я проігнорував кілька дзвінків від прем'єр-міністра. Потім в одному з дзвінків ідентифікував (поняття не маю чому) співрозмовника як Івана Баканова, який попросив про зустріч на наступний ранок. На наступний день охорона будівлі СБУ була трохи приголомшена моєю переконаністю, що мене чекають, але швидко скоординувавшись з приймальнею голови СБУ, вирішила пропустити ", — продовжив розповідати малюська.

Глава Мін'юсту додав, що "як на зло, Іван Геннадійович був на місці".

"Початок розмови було феєричним: природна ввічливість змусила пана Баканова швидко згадати свої думки на заявлену мною тему розмови і висловити цінні поради. Десь посередині розмови до мене дійшло, що співрозмовник ніяк не виглядає на ініціатора зустрічі. Я помилився і своєю появою я виглядаю, м'яко кажучи, трохи нерозумно. Якби в цей момент я розповів, що просто помилково зайшов, це виглядало б ще більш дивно. Тому я вислухав думку голови СБУ, подякував за поради (а вони були дійсно корисними і розумними) і швидко вибіг з кабінету, щоб з'ясувати, хто ж мене чекає насправді", — розповів міністр.

Малюська додав, що невідомий співрозмовник в цей час "вже висловив в месенджері стурбованіст" його відсутністю.

"Кількахвилинний аналіз привів мене, нарешті, до правильного висновку: мене чекав Артем Ситник, на зустріч з яким я негайно і відправився з 20-хвилинним запізненням", — зазначив Малюська.

Він підсумував, що, врешті-решт, контакти вдалося перенести з додатку Telegram, де вони "якимось дивом збереглися".

Нагадаємо, 17 грудня 2020 року Денис Малюська привітав працівників державної виконавчої служби з їх професійним святом. Також посадовець продемонстрував, за допомогою яких засобів відбувалося примусове стягнення заборгованості в 90-х. На своїй сторінці в Facebook міністр опублікував фото з паяльником і праскою.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua