• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У День Захисника України Арахамія висловився за скорочення ЗСУ

Реклама на dsnews.ua

Голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія заявив, що потрібно скоротити чисельність української армії

Про це він заявив в середу, 14 жовтня, в ефірі одного з українських телеканалів, передає "ДС".

"Ми розуміємо, що бюджет — це цифра, якої завжди не вистачає. Стаття для оборони — захищена, але завжди немає достатньо коштів, щоб переозброювати армію, купувати нові речі, нове озброєння, нові технології, займатися вивченням. Якщо ми будемо зменшувати бюджет проїдання і трохи збільшувати бюджет на розвиток і інновації, то здатність нашої армії буде рости", — сказав Арахамія.

Глава фракції також додав, що збільшення боєздатності армії необхідно Україні для стримування військової агресії з боку Росії і будь-яких інших можливих ворогів.

Відзначимо, в паспорті бюджетної програми на 2020 рік чисельність української армії становила майже 247 тисяч чоловік. З них близько 193 тисяч — військовослужбовці, 52 тисячі — цивільні працівники.

40 тисяч військовослужбовців беруть участь в Операції Об'єднаних сил.

Нагадаємо, в середу, 14 жовтня, головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що Україна відмовиться від призову на строкову службу тільки після організації системи підготовки резерву.

    Реклама на dsnews.ua