• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Денисової призначили нового представника на Донбасі

Костянтин Черніков став новим представником по Донецькій та Луганській областях в офісі українського омбудсмена Людмили Денисової

Костянтин Черніков
Костянтин Черніков
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті уповноваженого Верховної Ради з прав людини, передає "ДС".

До цього Черніков був головою Словʼянської районної ради Донецької області, балотувався на пост мера Святогірська на місцевих виборах 2020 року.

Судячи з його декларації, він володіє ділянкою в селі Богородичне, а також житловим будинком і ще однією ділянкою в Словʼянську. Задекларував легковий автомобіль Daewoo Gentra 2013 року випуску. Його дружина також володіє кількома ділянками.

Його дружина, згідно з цим документом, має земельну ділянку в Малинівці Донецької області площею 20001 м², земельну ділянку в 55100 м² в Миколаївці Донецької області.

Нагадаємо, 7 грудня Людмила Денисова відсторонила Павла Лисянського від роботи на час розслідування за бійку в ресторані Святогорська. Так, в мережі було оприлюднено відео, на якому чоловік, схожий на представника уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Донецькій і Луганській областях Павла Лисянського, в ресторані свариться і нападає на іншого чоловіка.

За результатами службового розслідування Лисянський був звільнений із займаної посади 11 грудня 2020 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua