• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Держприкордслужбі розказали, скільки кілометрів кордону з РФ лишаються не облаштованими

Реклама на dsnews.ua

В рамках проєкту з інженерного облаштування державного кордону України з Росією необхідно здійснити роботи ще щонайменше на 1500 км її протяжності

Про це заявив голова Держприкордслужби Сергій Дейнеко, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"У Сумській області робота ще не розпочиналася, наразі там проводяться вишукувальні роботи. Це 568 км кордону. На ділянці Чернігівської області ми облаштували 10% кордону, залишається ще 250-270 км. У Луганській області зроблено 110 км, залишається десь 380 км. Як мінімум 1500 км кордону з РФ ще треба інженерно облаштувати", — сказав він.

Також він додав, що в умовах пандемії і дефіциту державного бюджету в Україні Держприкордонслужба може частково облаштовувати кордон своїми силами, оскільки має інженерні підрозділи.

Зокрема, мова йде про інженерне облаштування кордону: викопувати протитранспортний рів, облаштовувати контрольно-слідову смугу.

При цьому Дейнеко зазначив, що Держприкордонслужба отримала у поточному році на інженерне облаштування кордону з РФ 400 млн грн. Водночас проєкт інженерного облаштування кордону з РФ розпочинався з цифри 4,1 млрд грн, у подальшому був скорочений до 2,5 млрд грн.

    Реклама на dsnews.ua