• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У Добкіна заявляють, що влада Харкова незаконно демонтує його зовнішню рекламу

Комунальні служби Харкова почали масово демонтувати рекламні конструкції з рекламою газети "Час Добкіна" і Михайла Добкіна

Реклама на dsnews.ua

Харківська влада проводить незаконний демонтаж конструкцій із зовнішньою рекламою газети "Час Добкіна" і харківського міського голови в 2006-2010 роках Михайла Добкіна, який є головним конкурентом в.о. мера Харкова Ігоря Терехова на майбутніх мерських виборах.Про це йдеться в заяві громадської організації "Наш Дім — Харків", лідером якої є Михайло Добкін.

"У неділю, 4 липня, комунальні служби Харкова почали масово демонтувати рекламні конструкції з рекламою газети" Час Добкіна "і Михайла Добкіна — головного конкурента Ігоря Терехова на майбутніх мерських виборах", — йдеться в заяві.

Команда громадської організації "Наш Дім — Харків", лідером якої є Михайло Добкін, вважає, що "міська влада використовує таким чином адміністративний ресурс і пішла на крайні заходи — незаконний вибірковий демонтаж рекламних конструкцій зі своїм основним конкурентом на майбутніх виборах міського голови Харкова".

Демонтаж реклами Михайла Добкіна
Демонтаж реклами Михайла Добкіна

"Ці рекламні носії не дають спокою Ігорю Терехову ще з весни. У квітні він намагався різними методами і способами позбавити можливості Михайла Добкіна розміщувати рекламу на білбордах. Рекламні компанії, з якими у ГО "Наш Дім — Харків" було укладено договори на розміщення зовнішньої реклами, змушені були судитися з Харківською міськрадою, щоб відстояти законне право на розміщення рекламних носіїв, які намагалися демонтувати під будь-яким приводом, при цьому частину судів підприємці виграли ", — заявляють в ГО "Наш Дім — Харків".

Сам Михайло Добкін так прокоментував ситуацію: "Боягузливе непорозуміння, що тимчасово займає місце в керівництві Харкова, в вихідний день вигнало комунальників зрізати мої рекламні борди. Навіть охорону з націоналістів привели" .

"Більш того, команді "Наш Дім — Харків" стало відомо, що комунальні служби міста мають намір демонтувати близько 30 білбордів із рекламою Михайла Добкіна і газети "Час Добкіна" найближчими днями. Постійне використання адмінресурсу і залучення різних структур для отримання власної вигоди і піару стають для в.о. мера Харкова нормою. у хід йдуть незаконні методи, такі як тиск на підприємців, які розміщують рекламу політичних опонентів в.о. мера", — відзначають в громадській організації.

"Наш Дім — Харків" розцінює ці дії як незаконні і такі, що спрямовані на банальний переділ ринку реклами в Харкові під "своїх".

Нагадаємо, 31 жовтня в Харкові відбудуться дострокові вибори харківського міського голови. В.о. мера Ігор Терехов вже кілька місяців веде активну рекламну кампанію. У той же час, раніше Михайло Добкін заявляв, що компанії, у яких він намагався розмістити свої білборди, піддаються тиску з боку міської влади. "Компанії зазнають утисків, конструкції намагаються знести. Ми судимося, ми виграли два суди. Я думаю, що ми їх відстоїмо, але ви ж бачите, що рекламних конструкцій сьогодні в Харкові в 10 або 20 разів менше, аніж у влади, яка розміщується безкоштовно ", — сказав Михайло Добкін.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua