• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У Федорова запевнили, що додаток "Дія" не може бути використаний у шахрайських схемах

Згідно з вимогами чинного законодавства, документи в додатку "Дія" не можуть бути використані без їх власника

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров
Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні першого заступника міністра цифровий трансформації Олексія Віскуба, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"Дія" спроєктована таким чином, що цифрові документи, згідно з чинним законодавством, не можуть бути використані без їх власника", — зазначив Віскуб.

Заступник міністра підкреслив, що додаток "Дія" неможливо використовувати в шахрайських схемах, зокрема для оформлення кредиту на інших осіб. Він пояснив, що цифрові документи в "Дія" є більш безпечними для використання ніж паперові, адже кожна е-копія документа засвідчується електронним підписом з фіксацією точного часу і дати, коли вона була надана. Крім цього, на кожній копії документа залишається цифрова мітка з інформацією про те, кому саме була надана копія.

За словами Віскуба, саме це допомогло кіберполіції викрити шахрайську схему з оформлення онлайн-кредитів на громадян у Дніпропетровській області.

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації запустило другий етап пошуку програмних помилок ("багбаунті") у програмі "Дія" з призовим фондом в 1 млн грн.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua