• USD 40.3
  • EUR 43.8
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

У ГУР МО заявили, що удар по Макіївці є частиною контрнаступу ЗСУ та психологічним тиском на росіян

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький заявив, що високоточний удар, якого Збройні сили України завдали по базі російських військ в окупованій Макіївці (Донецька область), є частиною нашого контрнаступу

Реклама на dsnews.ua

Він пояснив, що подібні удари не лише завдають ворогу величезних втрат, а й чинять психологічний тиск на росіян, передає "ДС" із посиланням на "Факти".

"Такі події, як високоточний удар по окупованій Макіївці, є частиною нашого контрнаступу. Резонансна велика втрата особового складу мобілізованих є не тільки свідченням безпорадності військового командування РФ, але й психологічним тиском на російське суспільство, на росіян, які коливаються щодо участі у цій абсурдній війні проти сусідньої держави, – наголосив Скібіцький.

Він уточнив, що в РФ засекретили справжню кількість загиблих у Макіївці, оскільки усвідомлюють масштаб проблеми після удару ЗСУ.

Представник ГУР пояснив, що на перебіг подій на фронті дуже впливає кількість, якість, технологічність та потужність зброї і боєприпасів. Саме тому оперативне отримання сучасних видів озброєння для ЗСУ стало одним із ключових чинників забезпечення перемоги.

Нагадаємо, СтратКом повідомив, що у новорічну ніч завдяки точному удару ЗСУ у Макіївці вдалося ліквідувати близько 400 мобілізованих росіян, ще близько 300 загарбників дістали поранення різного ступеня тяжкості.

Зазначалося, що російські солдати дислокувалися в будівлі місцевого професійно-технічного училища №19.

Російський терорист, колишній "міністр оборони ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) підтвердив масове знищення російських військовослужбовців в окупованій Макіївці. Він додав, що подібне може повторитися.

Міністерство оборони РФ підтвердило, що ЗСУ знищили угруповання російських військовослужбовців у тимчасово окупованій Макіївці Донецької області, але заявляє, що втрати значно менші, ніж озвучені СтратКомом.

Пізніше стало відомо, що у Макіївці у новорічну ніч було знищено понад 300 російських військових.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua