• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Харкові вирішили не закривати дитячі садки та школи навіть в разі "червоної" зони

У Харкові з понеділка, 5 квітня, навчання в школах буде змішаним, а робота дитячих садків і навчальний процес в молодших класах не припинятимуть навіть якщо місто буде віднесено до "червоної" епідемічної зоні

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу міськради.

«Учні 1-4 класів навчатимуться стаціонарно із жорстким дотриманням протиепідеміологічних заходів. Що стосується середньої та старшої школи, то, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, змушені переводити їх на дистанційне навчання. Однак, окрім занять онлайн, вчителі зможуть проводити індивідуальні консультації. Наприклад, 11-класників можна буде запрошувати на консультації групами з метою якісної підготовки до ЗНО», — повідомила Деменко.

Вона також зазначила, що якщо епідситуація погіршиться і Харків потрапить до «червоної зони», учні молодшої школи все одно продовжать стаціонарне навчання, а дитячі садки працюватимуть у штатному режимі.

«Батьки у цьому питанні нас підтримують. Ми ж розуміємо, що їм потрібно працювати, і часто малечу просто немає на кого залишити. Крім того, дистанційне навчання – це не навчання для малюків, бо перебувати стільки часу за монітором комп’ютера шкідливо для їхнього здоров’я», — зазначила Деменко.

Вона також підкреслила, що зараз в дитячих садках проводяться всі необхідні протиепідемічні заходи, які дають свої результати. Так, з 43 тис. дошкільнят в Харкові на коронавірус хворіють тільки вісім дітей. Всі вони переносять хворобу у безсимптомній або легкій формі.

Як повідомляла "ДС", в опорних медичних установах Харківської області для лікування хворих COVID-19 зайнято 1080 місць зі стаціонарним киснем з 1112.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua