• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Херсоні виник ажіотаж в пунктах вакцинації напередодні введення "червоної зони"

У пунктах вакцинації від коронавірусу в Херсоні спостерігається ажіотаж напередодні введення в Херсонській області "червоної зони" епідемічної небезпеки

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив на пресконференції в.о. заступника міського голови Роман Головня, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Станом на ранок у нас близько 20% від всього населення має дві (дози – ред.) вакцини – це те, що зелений сертифікат", — сказав Головня.

За його словами, близько 126 000 городян отримали першу дозу вакцини.

Головня зазначив, що всі масово прищеплюються, і поки питань з мотивацією немає, всі розуміють серйозність ситуації.

"У нас у місті – вакцинальний бум, вишикувалися черги", — заявив в.о. заступника міського голови.

Він звернувся до херсонців з проханням з повагою ставитися до медичних працівників, які дуже завантажені. І підкреслив, що якщо вони будуть звільнятися, це буде катастрофа.

"Відверто вам скажу – люди втомилися, тому я хотів би закликати всіх до взаєморозуміння, щоб люди не піднімали зайвої паніки, претензійності. Багато людей (медпрацівників – ред.) кажуть: нам простіше звільнитися (і пишуть заяви на звільнення), ніж у такому режимі працювати. Хоч є там доплати, нема доплат. На первинній ланці, наприклад, зараз немає доплат, ми порушуємо питання, щоб їх підтримати, і цю доплату зробити. Так само навантаження у відділеннях – ви уявіть, якщо лікарня завантажена зі ста відсотків на 95%. Причому, це — важкі хворі. Він реально зараз не потребує кисню, через десять хвилин уже потрібно везти в реанімацію", — говорить Головня.

Він зазначив, що поставив питання перед депутатами міської ради, міським головою, щоб передбачити доплати первинній ланці, підтримавши в цих умовах медиків.

Як повідомляла "ДС", в Херсонській області з 15 жовтня вводиться "червона" зона епідемічної небезпеки поширення коронавірусу.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua