• USD 27.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Біля маєтку Медведчука у Києві ветерани АТО/ООС палили покришки та вимагали справжнього покарання для лідера ОПЗЖ (відео)

У неділю, 24 жовтня, під столичним будинком кума президента РФ Володимира Путіна Віктора Медведчука відбулася акція ветеранів АТО/ООС. Активісти вимагали від української влади покарати верхівку ОПЗЖ, позаяк "домашній арешт", який обрав суд Медведчуку, є не більш як "показушним" кроком

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Націонал-патріоти висловлювали у мікрофон своє негативне ставлення на адресу ОПЗЖ взагалі та Медведчука, Вадима Рабиновича, Іллі Киви та інших нардепів, зокрема, повідомляє KV. Активісти підпалили кілька автомобільних шин.

"Медведчук зі своїми посіпаками досі, на восьмому році війни, наносить величезну економічну шкоду нашій державі. У 2017 році Медведчук отримав нафтопровід, на якому заробляв чимало. В Одесі його соратники незаконно вивозять за кордон українське зерно, не сплачуючи ані копійки до державного бюджету. А наразі намагаються вчергове пограбувати Україну. На Київщині Медведчук повністю контролює місто Васильків за допомогою сумнозвісної родини Засух. Засухи мають "свого на 100%" мера Василькова Наталію Баласинович. Й уся ця медведчуківська кліка зараз намагається розпродати військове летовище у Василькові, віддати безкоштовно державні землі Медведчуку та його поплічникам. Медведчук має сидіти у тюрмі, а не державними землями торгувати!", – зазначили протестувальники.

Ветерани АТО/ООС також повідомили, що наступну акцію вони проведуть під будівлею мерії Василькова, куди також візьмуть з собою автомобільні покришки. Окрім того, патріоти анонсували пікети біля СБУ та ОГПУ з вимогою розібратися з цим кричущим випадком розкрадання української землі.

    Реклама на dsnews.ua