• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Кабміні передумали скорочувати Держгеокадастр

Кабінет міністрів своєю постановою скасував рішення про ліквідацію як юридичних осіб публічного права територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру

Реклама на dsnews.ua

Рішення було прийнято з ініціативи Мінагрополітики. Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко у своєму Facebook, передає "ДС".

Так, Кабмін прийняв постанову № 301 «Питання функціонування територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії і кадастру», якою відмінив рішення про ліквідацію як юридичних осіб публічного права територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру. Крім того, до 1 січня 2022 року відстрочено істотне скорочення граничної чисельності працівників апарату і територіальних органів Держгеокадастра.

"Курс уряду на оптимізацію системи органів Держгеокадастру залишається незмінним. Відтермінування деяких із запланованих заходів – тактичне рішення, яке обумовлене затримкою із прийняттям надзвичайно важливого для земельних відносин проекту закону № 2194, який, серед інших революційних для регулювання земельних відносин нововведень, передбачає реальну децентралізацію у земельній сфері, а також радикальну дерегуляцію та скорочення функцій Держгеокадастру", — додав Лещенко.

Як повідомляла "ДС", раніше передбачалося, що з 2021 року буде повністю відкрито доступ до геопросторових даних. Також він має стати безкоштовним.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua