• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Кабміні планують залишити в ОПК не більше 65 підприємств

Реклама на dsnews.ua

З більш ніж сотні підприємств, які зараз знаходяться в структурі держконцерну «Укроборонпром», в реформованому оборонно-промисловому комплексі України залишиться від 60 до 65 підприємств

Про це повідомив віцепрем'єр-міністр — міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський в інтерв'ю Радіо Свобода, передає "ДС".

«На сьогодні є понад 100 підприємств, які входять до складу« Укроборонпрому». Вони діляться на три категорії. Перша категорія — це ті, які повністю втратили будь-який зв'язок з оборонною промисловістю, не мають активів, серйозних ніяких. Ця група сформована. І вона йде на передачу до Фонду держмайна з подальшою приватизацією або ліквідацією», — сказав Уруський.

За його словами, друга частина, яка повинна перейти до Фонду держмайна, це «ті, які також вже не мають відношення до оборонної промисловості, державним оборонним замовленням, але мають активи серйозні ... це приблизно група з понад 40 підприємств».

«Залишається кістяк, той, який буде в подальшому складати основу державної оборонної промисловості. Це десь 60-65 підприємств, які будуть розділені на холдингові компанії за напрямками. Всі ці підприємства підлягають корпоратизації. Усе. Зі збереженням 100% державою», — підкреслив міністр.

Нагадаємо, новопризначений керівник концерну Юрій Гусєв раніше заявив, що в 2021 році "Укроборонпром" припинить своє існування, замість нього буде створено нові холдингові компанії.

    Реклама на dsnews.ua