• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Кабміні пояснили, чому будують дороги на гроші для онкозахворювань

Реклама на dsnews.ua

Перерозподіл коштів проекту "Удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань в Україні" на будівництво дороги у Львівській області дозволить забезпечити повну реалізацію проекту в 2021 році

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Кабінету міністрів, передає "ДС".

Відзначається, що Кабмін за ініціативою міністра охорони здоров'я Максима Степанова підтримав рішення Комісії щодо перерозподілу коштів з необхідністю передбачити їх для завершення даного проекту в 2021 році.

З цією метою Мінекономіки внесено постанову, яка забезпечить виконання цього рішення в наступному році. Рішення про перерозподіл буде узгоджено бюджетним комітетом.

Додатково зазначимо, що рішення Комісії про перерозподіл було прийнято на підставі моніторингу реалізації проекту в 2020 році (сума використаних коштів за 8 місяців поточного року становить 0,4%) і неможливості реалізації цього проекту в поточному році.

Як повідомляла "ДС", раніше Кабінет міністрів передав Укравтодору 61,550 млн грн, передбачених на програму по вдосконаленню молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань.

    Реклама на dsnews.ua