• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

У Кабміні сказали, чи будуть націоналізувати "Мотор Січ"

Кабінет міністрів не має наміру націоналізувати завод з виробництва авіадвигунів "Мотор Січ"

"Мотор Січ"
"Мотор Січ" / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив віцепрем'єр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, передає "ДС" з посиланням на Uaprom.info.

«Ми не говоримо про націоналізацію. Йдеться про контроль держави над стратегічним підприємством», — сказав Уруський.

«Я думаю, що буде проведена докапіталізація «Мотор Січі», і в кінцевому підсумку контрольний пакет акцій буде у держави... Це все поки в стадії обговорення і аналізу", — додав віцепрем'єр.

При цьому Уруський висловив сумнів щодо участі державного концерну «Укроборонпром» в управлінні заводом, посилаючись на те, що концерн сам знаходиться в стадії трансформації.

Як повідомляла "ДС", 11 березня Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення про націоналізацію підприємства "Мотор Січ", яке розташоване в Запоріжжі. Секретар РНБО Олексій Данілов пообіцяв, що інвесторам буде виплачена компенсація.

У свою чергу президент Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment Ду Тао в інтерв'ю з приводу конфіскації "Мотор Січі" заявив, що дії України, крім Skyrizon, завдали шкоди досить широкому колу інвесторів.

Компанія вже заявила про підвищення суми вимог у міжнародному арбітражі за експропріацію її українського активу до $ 3,6 млрд.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua