• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Кабміні відзвітували про витрачені 30 млрд гривень на боротьбу з COVID-19

У січні-серпні в Україні на боротьбу з COVID-19 витрачено понад 30 мільярдів гривень

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства фінансів України, передає "ДС".

"За 8 місяців 2021 року здійснено видатків на боротьбу з COVID-19 в розмірі понад 30 млрд гривень", — повідомляє міністерство.

Зокрема, кошти витрачені на: оплату послуг з екстреної та стаціонарної медичної допомоги, що надаються пацієнтам з COVID-19, та послуг з вакцинації населення від COVID-19 — 11,8 млрд гривень; на закупівлю вакцин від COVID-19 — 9,8 млрд гривень.

На придбання товарів і послуг для запобігання поширенню COVID-19 (крім вакцин) витрачено 2,5 млрд гривень, в тому числі 1,7 млрд гривень коштів місцевих бюджетів; на виплати установам Національної академії медичних наук України за послуги з госпіталізації пацієнтів з COVID-19 — 14 млн гривень з передбачених 55 млн гривень; на забезпечення лікарень киснем — 0,5 млрд гривень.

На заходи, спрямовані на соціальну підтримку населення в умовах карантину, витрачено 2,9 млрд гривень; на виплату матеріального забезпечення у звʼязку з тимчасовою втратою працездатності (лікарняні) — 0,8 млрд гривень.

На виплату допомоги по безробіттю спрямовано 1,1 млрд гривень, на здійснення заходів з боротьби з COVID-19 в навчальних закладах — 18,3 млн гривень ; на доплати до заробітної плати військовослужбовцям Національної гвардії і Державної прикордонної служби, органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейським, медичним та іншим працівникам відомчих закладів охорони здоровʼя — 0,8 млрд гривень.

Зазначається, що в цілому на боротьбу з COVID-19 у 2021 році передбачено понад 36 млрд гривень.

Як повідомляла "ДС", аудит витрат Фонду виявив порушення на суму 400 мільйонів гривень. Найбільше порушень зафіксували у МОЗ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua