• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У Кабміні вирішили змінити весь менеджмент "Укроборонпрому"

Реклама на dsnews.ua

Весь менеджмент державного концерну "Укроборонпром" буде повністю замінений найближчим часом

Про це заявив віцепремʼєрміністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Концерн "Укроборонпром" підлягає суттєвій трансформації, тому що в тому вигляді, в якому він на сьогодні існує, він існувати не може. Менеджмент на ньому також буде змінено, наскільки я знаю, найближчим часом повинна відбутися зміна керівництва концерну. Далі буде відповідно зміна і всієї команди, яка працювала там останній рік", — сказав Уруський.

Віцепремʼєр додав, що можливо буде змінено і назву концерну "Укроборонпром", оскільки "це імʼя вже стало токсичним в Україні".

Крім того, Уруський додав, що "Укроборонпром" перетвориться на державну керуючу компанію.

"Це буде управляюча компанія із зовсім іншими функціями, які є сьогодні в концерні, з мінімумом втручання в господарську діяльність холдингів, які входитимуть до цієї компанії", — сказав Уруський.

За його словами, в ОПК планують створити ще аерокосмічну холдингову компанію, в яку увійдуть, крім підприємств Державного космічного агентства, авіаційні підприємства, зокрема ДП "Антонов".

Також, зазначив Уруський, в Україні створять ракетно-космічний центр "Південний", до якого увійдуть всі корпоратизовані підприємства Державного космічного агентства. Цей центр також буде входити в аерокосмічну холдингову компанію.

Як повідомляла "ДС", раніше глава "Укроборонпрому" Айварас Абромавічус заявив, що держконцерн "Укроборонпром" у 2020 році отримав рекордне замовлення на 30 млрд грн.

    Реклама на dsnews.ua